Winstar Cam Balkon - ANKARA
 
Winstar Cam Balkon - PVC Kapı Pencere Sistemleri

İyi bir ısı yalıtımına sahip olması nedeni ile ısı kayıplarını engelleyerek yakıttan tasarruf edilmesini sağlar. Klor içermesi nedeni ile PVC’nin alev alma sıcaklığı yüksektir, alev tutuştuğunda kendiliğinden hemen söner. Alüminyum ve ahşapla karşılaştırıldığında daha hafiftir. Ses yalıtımına sahiptir ve gürültü kirliliğinin önüne geçer. Genel ve çok maksatlı kullanım sağlar. PVC atıklar, kâğıt ve cam atıklar gibi toplanıp tekrar değerlendirilebilir. Kolay temizlenir ve az bakim gerektirir. PVC’nin pencere veya kapı imalinde kullanılması ile ahşap ikame edilerek, ağaç kesimi azalır ve ormanların korunması sağlanır.

Winstar Cam Balkon olarak firmamız bünyesinde PVC doğrama sistemleri hizmeti vermekteyiz. Firmamızda istenilen ölçülerde ve modellerde kapı ve pencere imalatı, satışı ve montajı hizmeti verilmektedir. Bunun yanı sıra firmamız bünyesinde balkon kapatma sistemleri hizmetimiz ile balkonlarınızı hem yazın hemde kışın çok rahat bir şekilde kullanabilir yaşam alanlarınızı genişletebilirsiniz. Montaj işlemlerini alanında uzman usta çalışanlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

Winstar Cam Balkon ailesi olarak alanında Uzman Çalışanlarımızla ve Kullandığımız Kaliteli Ürünlerimiz İle Kaliteyi Ayağınıza Getiriyoruz. Ücretsiz Keşif ve Montaj Avantajlarımız İçin Bizimle İletişime Geçiniz.

pvc sistemleri
winstar
Winstar Cam Balkon - ANKARA   Copyright © 2013
Designed By Konakweb.com
> > >